Özbek türkçe anlamı

kumarhane kralı


Özbek anlamı Köken: T. Güçlü, cesur, korkusuz kimse. Orta Asya' da yaşayan bir Türk boyu ve bu boydan gelen kimse. Özbekçe dili Türkî dilleri grubuna dahildir. Özbekçe dili Türkçe ve Azerice dillerinin yanında bu grubunun en büyük dillerinden biridir. Uzbek" metninin Türkçe çevirisi. The Uzbek people received a fraction of the value. Özbek insanlar değerden ufak bir ekmek kırıntısı almıştı. özbek · özbek teriminin Türkçe İngilizce sözlükte anlamı · özbek teriminin Türkçe Türkçe sözlükte anlamı · Resimler · Günün kelimesi. Bu türden sözcükler çok farklı anlamda, sadece halk ağızlarında yaşanan ve sözlüklerde yan an- lamda olmak üzere üç farklı grup içinde incelenmektedir. Özbek isminin kökeni: Türkçe. Özbek isimli kişi sayısı: Bilinmiyor. Özbek ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor. Özbek ismindeki harf sayısı: 5. Özbek isminin rengi: Pembe/ Mavi.

 • Uzbekistan airways lahore to baku

 • Gta uzbekistan skachat

 • Uzbek tarjima hind kinolar

 • Tokyo 2020 uzbekistan medals

 • Uzbek traditional wedding dress


 • Video:Türkçe özbek anlamı

  Anlamı türkçe özbek


  TDK Özbek anlamı: Özbek ismi Türk dil kurumunda iki farklı şekilde tanımlanmaktadır. 1- Güçlü, cesur, korkusuz kimse. 2- Orta Asya’ da yaşayan bir Türk boyu ve bu boydan gelen kimse. Özbek İsmi Kuranda geçiyor mu? Özbek ismi kuranda geçmemektedir. Özbek isminin kökeni: Özbek ismi Türkçe kökenli bir isimdir. Özbek isminin anlamı, beş farklı şekilde tanımlanmıştır. 1 Doğru Davranan, Doğruluk Gösteren, Dürüst, Allah’ In Emirlerini Noksansız Tatbik Eden Demektir. 2 Yiğit, Cesur, Özü Güçlü. - Erkek Ve Kadın Adı Olarak Kullanılır. 4 TDK Güçlü, cesur, korkusuz kimse. 5 TDK Orta Asya’ da yaşayan bir Türk boyu. Google' ın ücretsiz hizmeti, Türkçe ile 100' den fazla dil arasında anında kelime, ifade, web sayfası çevirisi yapabilir. Akademik Özbekçe - Türkçe Çeviri Özbekçe Kelimelerin Türkçe Anlamları. Özbekçe Yazılışı ve Türkçe Okunuşu Özbekçe Cümleyi, Türkçe Diline Çevir.

  Özbekçe Metinleri, Türkçe Olarak Çevir Özbekçe Dilini Türkçe Diline Çeviren Şey. Metninizin uzunluğu 10 000 karakteri aşmamalıdır. Benzeyen sözcükler. Kelimeleri, kelime öbeklerini ve cümleleri Özbekçe Türkçe çeviri ve sözlük hizmetimiz sayesinde ücretsiz olarak çevirin. Özbekçe Türkçe çevirmenimizin aynı. Türkçe Özbekçe çeviri ve Türkçe Özbekçe cümle çeviri yapmanızı sağlayan hızlı ve pratik online metin çeviri sitesi: Metinceviri.  ]